Ендодонтія, лікування корневих каналів з використанням ендомотора X-SMART

Найважче в терапевтичній стоматології - це лікування коренивих каналів зубів. На протязі століття  основною проблемою в лікуванні кореневих каналів зубів  було якісне видалення залишків пульпи (нерв, лімфатична судина та кров'яна судина). Якщо десь в каналі залишається частинка нерва чи судини це веде до болей в зубі після лікування, а в подальшому цей залишок судини чи нерва некротизується (відмирає), інфікується і призводить до запальних процесів на верхівці зуба (періодонтити, гранульоми, кісти, запалення кістки - так звані "флюси").  Іноді доводиться знімати великі мостоподібні конструкції через неякісне лікування зуба на першому етапі, при лікуванні кореневого каналу.

Тому в нашому стоматологічному кабінеті в Білій Церкві особлива увага приділяється саме якісній механічній та медикаментозній обробці кореневих каналів. Навіть підбір пломбувальниих матеріалів, для кожного зуба окремо, є досить інтелектуальний процес, що потребує знання в фармакології задля довготривалого ефекту.

Сучасні методи обробки кореневих каналів в Білій Церкві.

 Виходячи з важливості якісної механічної обробки кореневого каналу і видалення залишків пульпи, ми використовуємо найсучасніші методи обробки кореневих каналів з допомогою ендомотора  Dentsply X-smart (Велика Британія). Цей пристрій розроблявся для безпечної та якісної обробки кореневого каналу, що підрозуміває під собою зрізання внутрішніх стінок кореневого каналу з залишками пульпи, за допомогою спеціального ріжучого інструменту.  Для конторолю проходження каналу ми використовуємо  сучасний апекслокатор NovApex NEW (Ізраїль). Він дозволяє бачити проходження кореневого каналу в реальному часі і попереджає про наближення до верхівки зуба.

Ендодонтія, лікування корневих каналів X-SMART Біла церква Київ

Запис до лікаря

097 944 72 99  063 255 87 27   


Чекаемо на Вас в нашій стоматології "Онатій", м. Біла Церква, Київська область.