Безметалева кераміка 

З розробкою нових технологій в ортопедичній стоматології японським вченим вдалося винайти керамічну масу, що по твердості наближається до метала, тобто дозволяє робити коронки та мости без коркасу. Колись в СССР були такі фарфорові коронки, срок служби яких був 20 і більше років, але в того фарфора була висока хрупкість і середня косметичність. Ця безметалева кераміка має дуже високу косметичність та міцність і плюс всі переваги біоінертності і довговічності фарфору. 

Послуги протезування безметалевою керамікою в Білій Церкві. 

Безметалева кераміка Показання до відновлення коронкової частини зубів безметалевою кермікою досить широкі виходячи з хімікофізичний властивостей кераміки. В своїй більшості лікарі використовують фотополімерні матеріали для відновлення цілісності зуба (і ми так працюємо, виходячи з цінової доступності останніх), але по справжньому вражаючих реезультатім і що саме головне довговічних, без зміни кольору, можна досягнути лише з керамічними масами. Деякі фірми виробники фотополімерних матеріалів використовують керамічний порошок при виготовленні фотополімерних матеріалів для пломування зубів і це дає деякі позитвні моменти при відновленні коронкової частини зуба, та всеж повноцінної естетики можна досягнути лише працюючи з безметалевою керамікою

Міцність та довговічність

Безметалева кераміка якою працюєио ми не потребує каркасу з оксиду церконію. Її міцність дозволяє робити мостободібні конструкціі безкаркасними, а коли говорити про відновлення окремого одного зуба то міцність із залишком.

Доречі ми даємо 3 роки гарантіі на злом керамічних конструкцій.  

Стоматолог

Біла Церква

 

Запис до лікаря

097 944 72 99  063 255 87 27   


Чекаемо на Вас в нашій стоматології "Онатій", м. Біла Церква, Київська область.